IMUNITA KRISTOVSKÉHO TĚLA

Vítejte opět velmi srdečně na mé stránce. Dnes přicházím s novým specifickým tématem, abychom byli na tyto časy velmi dobře připraveni, a to je skutečná imunita těla. Sdílím zde vlastní zkušenosti ze své cesty Vzestupu, svého náročného nepřetržitého nonstop tréninku, který mě dlouho připravoval na tuto dobu. A ta doba je zde. Mnoho z nás cítí, že proroctví se začíná naplňovat. Takže jsme mnozí kultivovali svůj potenciál mnoho let. V předchozí zprávě jsem se zmínila o vrstvení realit, dimenzí, což potřebujeme pochopit, že zde existují různé reality. Někteří z nás si vytvořili realitu pro Nanebevstoupení, abychom nebyli rušeni. Ale samozřejmě cítíme aspekty, které do této reality zasahují. Takže narážíme na materiály, které pojednávají o velmi odlišných tématech.

Někteří ví, že Vyšší síly jsou v akci, a některé z těchto Vyšších sil jsou velmi zlovolné. Mnozí velmi dobře chápou, že zde existuje elitářská skupina, kontrolní ovládání, které orchestruje společnost. Jak se mají lidé chovat, mnoho věcí je cenzurovaných ….atd. atd. Právě nyní je společnost směrována do něčeho, čemu bychom mohli říkat totalitní komunita nebo světový řád. Co bychom měli dělat, co bychom měli říkat, jak máme myslet, jak se chovat.

Pokud znáte Universální zákony, zásady, pak si uvědomujete, že tyto věci by na planetě existovat vůbec neměly. Měli bychom žít zcela svobodně a tvořit z jádra naší esence. Existuje obrovské množství peněz na planetě, ale nejsou zde spravedliví lidé. Ve skutečnosti peníze jsou jen bezcenný papír.

V kontextu galaktických událostí se nyní děje něco, čemu se říká zveřejnění a my bychom se do těchto věcí měli zapojovat co nejméně. Obzvlášť se to týká Hvězdných bytostí narozených jako dobrovolné duše, které přišly dělat konkrétní práci a zapojit se do tohoto světa a pracovat jménem zodpovědnosti lidské rodiny. Na mnoha z nás tedy spočívá umožnění vyšší síly svobodné vůle, toto rozhodnutí vychází zevnitř. Mnoho lidí si tuto cestu nevybere, na rozdíl od planety, která je Božskou bytostí. Existuje zde mnoho informací, které se mnou a mým srdcem vůbec nerezonují. Jsou to velmi temné informace a pro tělesnou imunitu velmi zatěžující. Mezi ně také patří informace o 5G. Jsou to vojenské zbraně určené pro kontrolu mas lidí. Jakmile začnete tyto informace studovat, velmi to ovlivňuje váš imunitní systém. Rudolf Steiner učil, že jakmile se úroveň toxicity prostředí zvýší, výsledkem jsou nemoci a epidemie, virová onemocnění. Víme, jak je těžké existovat v takovém světě, kde jsou neustále šířeny tyto informace, ale každý sem přišel dělat nějakou práci v této době. V kontextu Hvězdných lidí zde, to není to, proč jsme tady. Naše vnitřní vedení nám říká, že jsme zde jako vlna pomoci, v našich vnitřních kódech neseme různé úrovně tvoření, máme všichni individuální aspekty, nejsme všichni stejní.

V současné době se tedy hrají velké karmické cykly jako první dějství a to je, jak jsem psala minule, že cesta Temna a cesta Světla hraje prostě svoji hru. Na obou stranách polarity se musí odehrávat všechno podle zákonů Universa. Současný cyklus podporuje nejvyšší aspekt umožnění Evoluce, a my z toho zároveň těžíme učení z hlediska vlastní aplikace života. Při tomto pohledu začnete vidět tyto systémy Temna méně a méně invazivní. I když fyzicky vidíte, že je to obtížné.

Jak udržet stav benevolentní neutrality, když nás takové věci zasahují? Někteří z nás mají tendenci držet alespoň maličkou částici strachu, pro fanoušky chaosu je to mnohem horší. Proto se na současné věci mnoho z nás dívá jako na Božský zásah, ale neměli bychom s životem manipulovat z perspektivy: „Oh, můj Bože, teď je všechno na nás.“ Protože nikdy nesmíme zapomenout živit vnitřní dítě. To znamená, že se musíme vrátit k sobě. Veškerá světová realita je teď postavena jako parazitní povaha, která se musí něčím živit. Pravda je, že veškerá anorganická inteligence nepřežije alespoň bez malé části organické inteligence, aby mohla existovat. Nakonec také v Bibli popisuje ježíš Kristus, že démon a ďábel je hra zrcadlových archetypů. Naším úkolem nyní je vzít zodpovědnost pouze za sebe.

Jako průvodci Vzestupem nemůžeme nijak panikařit, jsme silné pilíře Světla, Nemůžeme ani lidem říkat: to čtěte, to nečtěte, to dělejte, to nedělejte. Náš princip je nést Světlo prostřednictvím Kosmického Krista. Máme nabídnout jen to, proč jsme tady. Máme nabídnout přesvědčení, jak důležitá je tělesná imunita a její zvyšování. Jenže imunita není jen fyzická. Samozřejmě, že je důležité cvičení, které je důležité a detoxikuje tělo, biopotraviny, hodně slunce, výživových doplňků, organické potraviny, být co nejvíce v přírodě, ale to, co přichází v této době naléhavě, je implementace Kosmického Krista, je to princip Světelného těla, který je naší vnitřní vrozenou organickou „technologií“. Světelné tělo je součást fyzického těla, nádoby, díky které zde provádíme misi, plníme své úkoly, inspirujeme, že tělo, které aktivuje postupně po maličkých částech den, co den Světelné tělo, má mnohem, mnohem, mnohem silnější imunitní systém.

Je to součást každodenního života a kultivace Životní síly. Musíme pochopit, navzdory současné světové situaci, že existuje vyšší organická inteligence, s kterou se můžete spojit ve svém fyzickém těle. Pro mě osobně je to jediná možnost, jak zvládat náročné podmínky a pokud sledujete moji práci, víte, jak náročným obdobím jsem procházela poslední rok, ale to je jeden z mnoha náročných roků od roku 2011.

Jsem si jistá, že Kristus uvnitř zvítězí nad zmanipulovanou DNA, což má dopad na fyzické tělo, nemoci těla a mentální dopady, emocionální dopady, anomálie v těle. Proto stále opakuji, jak důležité je být v těle. Zejména na prvním místě je jóga a meditace, vysoce pomáhají kultivovat tělo, spojit se s tělem. To, proč dělám silové cvičení je sekundární, pomáhá mi udržovat dobrou psychiku.

Mnoho duchovních lidí je stále tolik mentálních. Ale my máme objevovat, co je to život, ve skutečnosti proto jsme tu. Naše mise se odehrává pouze díky kultivaci těla a Světelného těla. Základním aspektem pro udržení zdravé imunity a její navyšování je rezonovat se Světelným tělem. Na mé pracovní stránce Komunita Vzestupu se věnujeme a budeme postupně věnovat způsobům, jak jednoduše zvyšovat vibrace, Mistrovství, jak být více citliví a stavět krystalické tělo na principu Kosmického Krista. Kristus není bytost je to princip, šablona těla.

Život se neustále reprodukuje. Je to výživa pro život. A pokud nevíte jak dál, můžete se modlit k nejvyšší Kosmické inteligenci – Kristu. Pracujeme krok za krokem. Lidské tělo tuto šablonu má zabudovanou, nicméně lidé jsou stále ještě velmi rezistentní, protože drží v těle tolik odporu. Pro ty z nás, kteří jsme velmi vědomí je spojení s fyzickým tělem a jeho zdravím naprosto přirozené a na prvním místě. Takže své tělo podporujeme tím možným nejlepším způsobem.

Imunitní právo je krok číslo jedna pro udržení tělesné inteligence. Jednoduchým způsobem. Spojením s tělem, s planetou, galaktickým jádrem a srdcem. Přestali mě zajímat všechny možné portály, kterými procházíme, negativní zprávy, channelingy pocházející z astrálu. Během minulých let jsem byla velmi vyškolena, procházela jsem tolika obtížemi, za kterými vždy bylo malé vítězství. A právě těžkosti lidé potřebují, dokud si neuvědomí důležitost Krista v těle jako důležitost pro Vzestup, jinak můžete jen čekat na zázrak, který spadne z nebe. Ale to se nestane. Mnoho lidí si myslí pořád ještě v roce 2020, že někdo na mimozemské úrovni vyřeší současnou pandemii a problémy za ně. Víme už roky, že se nic takového nestane. Tento evoluční kolektiv se učí, jak využívat svobodnou vůli. Je to proces, který vyžaduje trpělivost s procesem.

Mnoho našich vlastních procesů je vrozených z rodiny Světla, sem přichází jako intervence a kosmická pomoc určitým způsobem a ti z nás z linie Krista měli těžké životy, ale dokázali jsme přežít s málem, takže jsme dobří. Víme, co děláme, protože jsme toho udělali velmi mnoho, nemám na mysli tento život.

Jestli se cítíte bídně, udělejte první malý krok, byla jsem na tom stejně! Někteří berou tuto dobu až příliš vážně. Moje práce a moje fotografie by vás měly občas rozesmát. Moje cesta je vyškolené Mistrovství, které jsem musela podstoupit a toto školení pořád pokračuje. A věřte, že mám někdy chvíle, „Oh, můj Bože, co tady budu dál dělat?“ Každý týden jsou na programu nové věci. Vlastní vnitřní sebepohánění dělat práci. Tato velmi jemná práce je založena na ovlivňování kolektivu nekonečnou integrací Kosmické matice Krista ve fyzickém těle. Každý den se vyrovnávám s hustotou. Udržovat tělo je pro mě priorita.

Chcete-li dělat to samé, krůček po krůčku každý den, můžete použít invokaci ve stavu vašeho vnitřního míru: „Živá inteligence Kosmického Krista v mém těle nyní aktivuje v každé buňce mého těla život a vyrovnává ho s nekonečným principem věčného těla Krista. Živá inteligence Kosmického Krista v mém těle nyní aktivuje v každé buňce mého těla život a vyrovnává ho s nekonečným principem věčného těla Krista. Živá inteligence Kosmického Krista v mém těle nyní aktivuje v každé buňce mého těla život a vyrovnává ho s nekonečným principem věčného těla Krista.“ Dejte ruce na srdce a dovolte si přijímat toto uzdravení. Tímto způsobem informujeme tělo, že se může omladit, že může být zdravější! Nemusí fungovat ve stavu Status Quo, v šedé zóně, a nemusí mít strach. Nejsme odsouzeni k tomu trpět v těchto současných okolnostech, když vlastně ani nevíme, jak to může být všechno dál.

Jestliže rozptylujete svoji energii na sledování všeho toho traumatického dění, pak si uvědomte, že tím opouštíte své tělo. Každý den musíme věnovat energii svému vlastnímu procesu. Jestli jste připraveni na toto právo. Jestli znáte svoji citlivou operační citlivost, jakým způsobem přijímáte informace, dokážete je také jednoduše integrovat, extrahovat do těla neutrálním způsobem a odvrátit pozornost. Ano, je to zkrátka součást této doby. Pamatujte, realita, která se nikdy nemění a nikdo jí nemůže změnit, transfiguruje, transformuje princip vnitřního Krista. Je to energie Kosmického Krista. Na to se zaměřuji, a to bude dál předmětem mé práce. Nechodím do konspirací jako mnoho jiných, kteří to mají jako součást jejich inkarnace. Moje srdce to zatěžuje. Nejlépe sloužím tím, kdo jsem a co dělám ze srdce. Lidé z Hvězd se inkarnovali jako predispozice a tuto predispozici musíme stále kultivovat a rozvíjet. Ale to může dělat kdokoliv. Musíme nacházet jednoduchost ve všem a klid. To, co rozvíjí mé srdce, je příroda. Chci cítit vůni lesa, půdy, vidět z blízka, jak vypadá květ fialky, jak dokonalý je čmelák, poslouchat zpěv ptáků, poznat, jak chutná čerstvý květ podbělu, jak vypadají křídla motýla zblízka, cítit tep přírody, života. Život je ta nejdůležitější věc na Zemi a temná realita nám jen pomáhá aktivovat solární aspekt Kosmického Krista, musíme se spolehnout na moudrost, na Božstvo, na sílu Života, sílu planety.

Velmi jsme se změnili, jak je to možné? Protože se vracíme k přirozenému vrozenému principu. Navzdory všem informacím, moudrost je v těle. Vrozené spojení s Vesmírem, Zemí a srdcem. Každý den jdeme hlouběji a hlouběji do podstaty života, a to je to, co jsem objevila během minulých let, a to je to, co budu učit jako svůj účel a na to byste se měli také zaměřit a vyměnit za přesvědčení: „Mě to nezajímá, já a moje tělo jsme v pořádku!“

Je těžké v dnešní době vybírat informace. A jsou to informace, které sedí mému srdci. Lidé řeknou: „To je naivní. Podívej, co vzniká za technologie“. Ale pokud se uprostřed této modernizace nenaučíte spoléhat na Milost srdce, pak jste automaticky vedeni ke zkáze. Ne kvůli těmto technologiím, ale protože jste nepřijali, že živý princip Kosmického Krista stojí mimo všechno to současné temné.

Důvěřujte vnitřnímu zabudovanému principu Světla, aplikujte ho a věnujte se mu po celý život. Světlo versus Temno je zde tisíce let a při vší Temnotě zde, vždycky vládne pravda Světla. Spojte své Vědomí se srdcem a všechno ostatní se poskládá přirozeně. Vaše přirozená kapacita pak poroste každý den. My nemůžeme hledat pomoc u lékařů, obzvláště teď v této době, kdy řeší současnou situaci. Místo peněz na zdravotní pojištění je použijte pro vaše tělo, co je pro něj v tuto chvíli nejlepší, co mu pomůže posílit zdraví.

Komunita Krista má velkou sílu, protože společně tkáme Světelné sítě. Jestli chcete jít se mnou hlouběji do procesu kultivace Kosmického Krista, jste zváni, jsem průvodce Vzestupem, který jsem sama prošla. Jestli nerezonujete s tím, co zde nabízím, věřte, že vás miluji. Každý má svoji vlastní cestu. Jsem většinu mého dne uvnitř sebe. Naše imunita, naše tělo je nejvyšší hodnotou zde na planetě. Jak říkal Ježíš Kristus, živé Světlo, živí tělo, i když není dokonalé, občas nás bolí. Existuje velmi mnoho těl, které spí, protože jsou nějakým způsobem zablokováni proti Světlu otrokářskými manipulacemi v současné době. Vzestup je ve skutečnosti cesta zjednodušování.

Svatý Duch se dotýká mého srdce a já s vděčností děkuji vám, kteří čtete tyto řádky. Jestliže se vám nelíbí moje práce, věřte, že vás vždy budu milovat. Jako vždy mnoho Požehnání a Lásky.
Gloria Magenta

P.S. Náš proces Nanebevstoupení se nezastaví ... ve skutečnosti je to všechno jen zajímavé!