INOVACE FYZICKÉHO ZDRAVÍ V PROCESU VZESTUPU

Vážení Milovaní,

je mi ctí setkávat se s vaší vzácnou přítomností za účelem rezonovat s nejvyšším Božským záměrem. Pohybujeme se směrem k návratu ke svému nejpravdivějšímu a nejautentičtějšímu Já ve službě Stvořiteli. Jsme prodlouženou rukou galaktické Světelné Rodiny zaměřené na planetární změny a plány pro osvobození. Oni tu nemohou být v lidském těle, ale my jsme se rozhodli dobrovolně se vtělit a tak pokračujeme společně s oddaností a trpělivostí každý den.

Pravé Světlo mnoha z nás se setkává a vždy bude setkávat s odporem Chtějí také vzestoupit a mnoho sebeovládání čeká na ty, kteří chtějí nalézt prvotní Světlo Pravdy.

Mnozí držíme uvnitř těla ŽIVOTODÁRNOU PEČEŤ ŽIVOTA, šablonu nové kosmické oktávy. Jsme Dárci a Tvůrci ŽIVOTA. Rodíme NOVÝ ŽIVOT skrze milostné spojení - Svaté manželství. Budujeme to pro sebe a především pro společenství lidí, komunity a skupiny prostřednictvím neustálé kultivace životní síly Ducha Svatého. Naším cílem je Osvícení a vzhledem k tomu pracujeme na vylepšení sebe, kde uvnitř nás je Vědomí Boha a čistota Božského jádra.

Jednou z hlavních částí Vzestupu je zlepšování zdraví a jeho zdokonalování. V dnešní zprávě se budu zabývat způsoby, jak zharmonizovat všechna čtyři těla.

Sdílím své zkušenosti průkopníka Vzestupu. V roce 2015 jsem se zaměřila na změnu stravování a cvičení, obnovu DNA, když mé tělo začalo řešit energetické blokády, které byly zaznamenány v těle jako miasma čili energetické poruchy ve všech čtyřech vrstvách těl. To jsem zjistila později a také to byl jeden z možných výstupních bodů, které dostáváme jako volbu opustit tělo. Nemoc se projevila jako kožní onemocnění po celém těle s převrácenými funkcemi zažívání. Toto onemocnění se vyskytuje většinou u lidí, kteří jsou citliví a já jsem, co se týká Země velmi přecitlivělá. To je také jeden z důvodů, proč dělám silové cvičení, které mě posiluje, uzemňuje, pomáhá mi udržet se na Zemi a pro mé tělo má ještě další hojivé účinky, vyrovnává srdce a mnoho dalších výhod.

Mysl, tělo a Duch pracují společně a jakmile je tento tým připraven posunout se na vyšší vibrační úroveň, začne zúčtovávat všechny faktory, jako jsou toxiny a paraziti, systém přesvědčení, chování, špatné návyky, zneužívání, energii oběti, mění se strava a různé patologické návyky. Duch řídí náš osobní plán a některé špatné životní vzorce zůstávají v režimu spánku až do jejich aktivace. Mé léčení trvalo rok jako chronický stav, než se všechna 4 těla frekvenčně zvedla. Byla to jedna z temných částí mé cesty a součást mise průkopníka.

Jako jeden z vynikajících léků na choroby, které jsou pohřbeny hluboko v těle, je homeopatická síra, která pomáhá, aby se dostaly na povrch. Síra hraje velmi důležitou roli v duchovní alchymii v těle a Vědomí. Směs přírodní soli a síry, které jsou uloženy hluboko v zemi, což je symbolika k našemu tělu, pomáhá, aby se tělo spojilo s plazmovým tekutým Světlem pro změnu na věčné Zlaté Tělo. Než tak bude učiněno, musíme připravit a vnitřně očistit těla, fyzické tělo i krev s pomocí sirné soli a Ducha Svatého, protože alchymie našeho vyššího Vědomí rozpouští nižší těla a Stíny. Tuto sirnou sůl známe jako síran hořečnatý, sůl, která se používá vnitřně i vně. Je skvělou léčebnou pomůckou v procesu Vzestupu. Viz například Epsomská sůl.

Chci dnes také zmínit něco málo  o stravě a dále se tímto tématem zabývat  nebudu. Obiloviny, cukr a vše, co je geneticky modifikované je pro naše geny a DNA škodlivé. GMO potraviny jsou známé jako upravené potraviny, kde došlo za pomocí biotechnologických laboratorních metod ke změně jejich DNA. Původce tohoto zásahu je opět mimozemská negativní agenda za účelem globálního otroctví na úkor celého lidstva a přírody. Ti, z nás, kteří žijí v rovnováze se silami přírody, odhalují velký úpadek přirozeného životního prostředí.

GMO rostliny: sója, kukuřice, řepka obsahují viry, které nikdy nebyly v lidských potravinách a určeny pro konzumaci. Tyto zmutované geny jsou v zemské půdě i v našich tělech a jsou naprogramovány, aby vypínaly některé geny v lidském těle, a které způsobují onemocnění s neschopností aktivovat celou původní 12 vláknovou DNA.

Geneticky modifikované potraviny zanechávají v našem těle metabolický odpad, protože lidské tělo těžce tráví a odstraňuje syntetické chemikálie a biotechnologicky modifikované potraviny. Tím vznikají kontaminanty související s GMO, které jsou podobné znečištění. Většina geneticky modifikovaných plodin je navržena tak, aby byla tolerantní vůči herbicidům, odolává velkému množství zabíječů chemických plevelů, které v průběhu mnoha let používání produkují super-plevele, které jsou odolné vůči herbicidům, což zvyšuje probíhající chemické postřiky na potravinářských plodinách. Tyto herbicidy jsou neurotoxiny, které jsou spojeny s různými chorobami a vrozenými vadami. Geny, které byly vloženy do geneticky upravených potravin, se mohou přenášet do DNA bakterií v našich střevech. Toxický insekticid, který je produkován geneticky upravenou kukuřicí, se může dostat přímo do krevního oběhu a cestovat do orgánů po celém těle. Sem patří také kukuřičný sirup, který se běžně používá jako sladidlo.

Pšenice tvrdá a pšenice setá prošly kolem šedesátých let genetickou modifikací. V této době došlo k mohutnému rozvoji umělých hnojiv a pesticidů a tak vznikla moderní pšenice, která měla nakrmit mnohem více hladových krků. Dr. Borlaug za tento počin dostal dokonce Nobelovu cenu za mír. Moderní pšenice, jak si můžete všimnout, když půjdete kolem pole, má krátký stonek, ale za to více hlávek obilí. Má více alfa-gladinu, proteinu tvořící lepek. A protože se obiloviny staly hlavní částí jídelníčku celého lidstva, pak se dostáváme k velkému problému. Geneticky modifikovaná pšenice má snížený obsah zinku, magnézia, železa a mědi, tudíž postrádá živiny, takže tělo, aby dostalo minerály, je zmatené a vyžaduje mnohem více jídla, což s sebou nese obezitu. Na internetu najdete seznam GMO potravin.

Dnešní mouka není nic jiného než izolát lepku, protože je zbavená osemení a klíčku, které v sobě drží vitamíny a minerály potřebné pro zdraví. Mouka se dnes přidává absolutně do všeho a stojí za většinou civilizačních onemocnění (alergie, celiakie, chronická únava, obezita, cukrovka, deprese, ekzémy, ztuhlost rukou, nohou, prstů, psychické nemoci, autoimunitní onemocnění, nemoci srdce, střevní biopsie….atd.) Otázkou je, kolik je naše tělo schopné tolerovat lepku. K nešlechtěným odrůdám, které můžeme zařadit do jídelníčku patří pšenice kamut, špalda, einkorn a pšenice červená.

Chtěla bych ve zkratce zmínit ještě další věc, kterou se zabývám od roku 2015 pro harmonizaci těla, a kterou lékaři neřeší a to je, že  velké množství lepku způsobuje záněty střev způsobené nerovnováhou mikrobiomu. Mé tělo je čím dál citlivější a některé potraviny není schopno už trávit, proto tyto informace sdílím, protože je možné, že také vaše tělo přestane tolerovat některá jídla. Mikrobiom jsou mikroorganismy žijící v trávicí soustavě. Je velmi křehký a jeho rovnováha je nezbytná pro fyzické i psychické zdraví, chování a prožívání života. Propojení mozku a střev je natolik důležité, že se mu říká „druhý mozek“. Jeho kvalita ovlivňuje imunitní systém. Bakterie mikrobiomu ovlivňují geny. Špatné stravování se odráží na neschopnosti trávit některé potraviny. Mikrobiom je individuálním otiskem každého člověka a jeho zdraví je nezbytné pro lidské zdraví. Nerovnováha mikrobiomu souvisí s velmi mnoha nemocemi: deprese, obezita, diabetes, alergie, astma, lupenka, roztroušená skleróza, revmatoidní artritida, autismus, parkinson, alzheimer, únavový syndrom, rakovina, akné… atd. Jeho kvalita je utvářena dědičně skrze mikrobiom matky, životní prostředí a tím, co jsme jedli v dětství a co jíme dnes. Rovnováha mikrobiomu souvisí se stravou a cvičením.

Průmyslově zpracované potraviny, barviva, aromata, konzervanty, ochucovadla, umělá sladidla, pesticidy, těžké kovy, chemické látky prostupující z obalů, emulgátory, glyfosáty, nevhodné skladování produkují toxiny, nedostatek vitamínů a minerálů v potravinách ovlivňují zdraví i rovnováhu v našem mikrobiomu. Změnou životního stylu, více pohybu venku v přirozeném prostředí, dokážeme uvést své zdraví do rovnováhy. Mikrobiom ovlivňuje paměť, charakter, schopnost učit se, nálady a emoce. Cukr způsobuje přemnožení kvasinek a zhoršování mikrobiomu a zdraví. Stres, narušené cirkadiánní rytmy, to vše narušuje mikrobiom. Rostlinná strava s protizánětlivými potravinami s vysokým obsahem vlákniny je nezbytná pro zdravý mikrobiom a bakterie v něm nejsou masožrouti, ale vegani. Když si na zahradě vytáhnete mrkev rovnou ze záhonu, nemusíte jíst probiotika, protože půda obsahuje potřebné látky. Také cvičení zvyšuje počet a diverzitu prospěšných bakterií. Spánek je zásadní pro stabilitu mikrobiomu. Velký vliv na mikrobiom má městské a venkovské prostředí. Důvodem je častější pobyt mezi zvířaty, styk s přírodou a „špínou“ čili půdními mikroby. Venkovské prostředí podporuje imunitu i zdraví. Bakterie nezbytné pro mikrobiom: lactobacillus, bifidobacterium a strava podporující rovnováhu mikrobiomu. 

Půsty, méně sacharidů, cukrů a aditiv, více čerstvého jídla méně často, fermentované potraviny, méně glukózy a fruktózy, více vlákniny a mikronutrientů rychle zrovnováží mikrobiom.

Fyzické tělo je projevem vnitřní duchovní a energetické životní síly. Vše, co se navenek projevuje v naší životní zkušenosti, se projevuje na energetických úrovních těla řídícího všechny jeho funkce. Proto má smysl obnovit rovnováhu těla, aby se obnovila vyvážená funkce celého systému těla. Lidské tělo, jak fyzicky, tak energeticky, projevuje zdraví a pohodu, když je udržována rovnováha životní síly. Lidské tělo je přirozeně samo-uzdravující, když je homeostáza dosažena v tělech regulujících mechanismy, nebo když může vyvážený tok energií cirkulovat ve všech tělesných systémech. Když chápeme naše tělo a identitu jako multidimenzionální, budeme se muset zabývat všemi vnitřními, vnějšími a meziprostorovými prostory (multidimenzionalitou) naší biologie a jejich duchovními energetickými procesy, abychom znovu získali zdraví a tak osobní svobodu.

Osobní svoboda je osvobození od všech konstrukcí fyzického, emocionálního, psychologického a duchovního utrpení, trápení nebo omezení a multidimenzionalita znamená, že když se staneme duchovně zralejšími a rozhodneme se spolupodílet na manifestaci nové Země se zcela čistými úmysly, získáme úplnou svobodu a svrchovanost, začneme chápat multidimenzionalitu svého těla,

Jsme spojeni s kolektivním Vědomím a planetou. Všechno se odvíjí od zákona akce a reakce tzn., že lidé reaktivní a impulzivní jsou odpojeni od Zdroje. My jako průkopníci jsme z toho nikdy nebyli dvakrát nadšení a jak se pohybujeme dál v procesu Vzestupu, hustota se ještě více zvyšuje jako zesílení polarity.

Energetické léčení a zúčtování je nelineární léčení z perspektivy mentálního ega. Pokud přemýšlíme příliš nebo máme zaujatosti, blokujeme smyslové pocity a také blokujeme potenciální léčebné a očistné cesty. Když znovu získáme vzpomínku na naši schopnost osobně se vyléčit a očistit, abychom byli osvobozeni od takových mechanismů utrpení, budeme schopni jasně vnímat příčinu našeho utrpení. Na základní úrovni existuje nesmírné utrpení v rámci odpojení od těla a odpojení od vlastních duchovních energetických těl a Zdrojového Světla.

Absolutně všechny živé věci mají přístup k tomuto Zdrojovému Světlu. Když je živá věc blokována přístupem ke Zdrojovému Světlu, onemocní, je nemocná, deprimovaná a DNA se rychle zhoršuje. Během Vzestupu budete identifikovat ty části, které jsou odpojeny, poškozeny nebo odcizeny, obnovovat a znovu připojovat pro dosažení vnitřní rovnováhy a spojení s vašimi vícerozměrnými Já.

Dosažení Jednoty s našimi multidimenzionálními Já a jejich různými částmi se nazývá integrace polarity. Prostřednictvím alchymického procesu integrace polarity – sjednocením uvnitř našeho těla pozitivního a negativního náboje, vyzařuje tělo neutrální nábojové pole nulový bod . Nulový bod je nepolarizované nabité pole a je to přístup k vnitřní rovnováze, zdraví a blahobytu, stejně jako klíč k vědomí Jednoty nebo k ztělesnění inteligence Krista. 

Je důležité také pro vyvážený organismus otevřít čakry a zvýšit oběh toku energie nebo životní síly, protože čím více energie proudí, tím zdravější jsme. V některém z dalších článků se seznámíme více s čakrami. Většina lidí z New Age má informace pouze o prvních sedmi čakrách z pohledu 3D.

Nemoc v těle je způsobena energetickou nerovnováhou nebo blokováním průtoku energie tělními systémy. Snížený tok energie vede nejen k nemoci a stavům nemocí, které vytváří zkreslené vnímání, což neumožňuje být v souladu s přírodními zákony, které zasahují do prožívání života jako našeho pravého Já. Takže o čakrách budeme hovořit v některé z příštích zpráv, ale ještě důležitější je osobní strom života. Obnova fyzického těla, tak aby postupovalo komfortně v procesu Vzestupu je důležitá, a srdce naplněné milující Láskou je brána do vyšších dimenzionálních úrovní.

V procesu Vzestupu je jednou z nejtěžších částí léčení srdce. Zachování a léčení srdce může být pro každého člověka jedinečným a odlišným procesem, ale hlavním účelem je poskytnout osobní meditativní pozornost při lepším vnímání vnitřních poselství srdce, aby se obnovil tok láskyplné Lásky v našich životech a bylo dosaženo celkové rovnováhy.

Lidské srdce je harmonizátor energie a přirozeně obnovuje rovnováhu v tělesných systémech, když se učíme, jak vyvážit pocity v srdci se systémem víry a přesvědčení. Když cítíme srdce, věnujeme pozornost vnitřním pocitům, emocím a potřebám a zároveň vnímáme přirozené rytmy a objevujeme hlubší dimenze našeho multidimenzionálního srdce.

Když je srdce zavřené, je to obvykle výsledek předchozího traumatu a bolesti, které jsme utrpěli v dětství a nesli jako miasmatické otisky, které nebyly vyřešeny z jiných životů. Abychom mohli otevřít srdce, budeme muset být ochotni čelit jakékoli pohřbené a nevyřešené bolesti čelící stínům, které neseme, což může zahrnovat emoce jako smutek a zoufalství.

Když začne praskat energetická bariéra, která obklopovala srdce, budeme pociťovat emocionální hloubku ran duše, zrad, opuštění a bolest. Toto je základní temná noc duše. Je však důležité si pamatovat, že po obtížných fázích uzdravování srdce a všeho, co bylo nevyslovené z těchto mocných pocitů, hluboce zakořeněného zármutku, přijde duchovní síla a obnova, která za to stojí.

Cvičení soucitu pro sebe a odpuštění druhým, pracovat na pocitech empatie, jsou způsoby, jak rozvíjet vlastnosti založené na Lásce, které nám pomáhají pracovat prostřednictvím silných a intenzivních emocí. Toto jsou ve skutečnosti počáteční etapy duchovního uzdravení a otevření srdcí na Zemi. Můžete objevit sebe-přijetí a najít radost, cítit úctu a najednou zaznamenat radost z nejjednodušších věcí v životě.

Zde jsou ještě některé faktory, které podporují vytvoření mírové oázy pro sebe,  když jsme vystaveni silám chaosu během planetárního posunu.

Nadměrné duševní rozrušení, negativní sebevědomí a hraní archetypů dramatu vytváří nerovnováhu v celém těle a umisťuje energetické bloky kolem srdce. Abychom znovu získali energetickou rovnováhu ve všech čtyřech tělesných systémech, musíme být schopni klidně sedět. Toto začíná učením o negativním egu a učení, jak ovládat impulsy. Ztišit mysl, prostřednictvím meditace nebo dechu. Pro uzdravení a otevření posvátného srdce musíme očistit negativní ego, snížit duševní hluk a vnější rozptýlení.

Chceme-li odstranit štíty a energetické blokády ze srdce, mnohokrát budeme muset odpustit sobě a ostatním. Odpuštění jiné osobě nebo okolnostem je nejštědřejší věc, kterou můžeme pro sebe udělat. Odpouštíme-li ostatním za vnímané přestupky, osvobozujeme se z pout, vazeb a šňůr, které projevují bolestivé vzorce, jako jsou úsudky, zášť a hněv.

Pro mnoho lidí, kteří podstoupí hluboce šokující nebo těžké emocionální výzvy, jako je například ukončení vztahů, to může vést k hlubokým negativním emocím, jako je hněv, zášť a hořkost, které jim brání v pohybu vpřed v životě. Bolest takovýchto událostí může způsobit, že budou trpět zlomeným srdcem, což má fyzické i energetické dopady na uzavření srdce. Pokud se můžeme podívat na život jako na mnoho lekcí, ve kterých se učíme stát duchovně celistvými, pocit zlomeného srdce poskytuje příležitost prozkoumat více dimenzí našich vnitřních já. Pak mohou být soudy a budoucí očekávání druhých zcela rozpuštěny. Nechte to všechno prostě jít .

Pokud budeme jednat bezohledně tím, že budeme činit rychlá a neopatrná rozhodnutí založená na nižších podnětech, bude to zasahovat do dobrého rozhodování tím, že bude narušováno rozlišování. Mnoho je těch, kteří zde učí o Vzestupu, který však nikdy nepřijde, protože jejich cesta nevede po spirále života. Člověk musí růst také horizontálně v duchovní zralosti, aby mohl rozpoznat, co je pro něj osobně v souladu, bez úsudku a bez obav o to, co si ostatní mohou myslet o jeho volbách.

Když dovolíte, abyste byli tím, kým skutečně jste, jako ztělesnění pravdy, která je zamýšlena vaší duší, dovolíte ostatním, aby byli přesně tím, kým potřebují být. A takových lidí je velmi málo, protože se snaží nevyčnívat z řady. Mnoho lidí se nachází v utrpení, protože se bojí uplatnit svoji jedinečnost ze strachu vylézt z krabice, co si kdo o nich myslí nebo, že nejsou dost dobří…..a tak nikdy nebudou. Proto je čas uvést všechno, co milujete tvořit, do života, při čem se cítíte nadšení a radost, protože tak tvoříte pravdivý život a tím zvyšujete vibrace, což je důležité pro osvobození.

Když se cítíme nespokojeni se současnými podmínkami v našich životech, je čas obnovit energetickou rovnováhu tím, že uděláme soupis, co teď děláme ve svém životě a přináší nám smysluplné spojení, naplnění a pocity radosti. Díváte-li se na ostatní, aby vám dali svolení, nebo se spoléhali na vztahy nebo vnější události, abyste zažili Lásku a štěstí, pak vás to činí neúspěšnými. Když se zaměřujete pouze na vnější, aby vás učinilo šťastnými, je to založeno na dočasných podmínkách, a tak se rozptylujete od slyšení skutečných poselství, které přichází z posvátného srdce a hlasu Ducha.

Jakmile nasloucháme srdci, abychom získali jasnější informace o tom, co vytváří smysluplná spojení a zvýšené láskyplné pocity, budeme chtít naše nové nalezené povědomí uplatnit při vytváření zdravějšího životního stylu a vyváženějších vztahů. Pokud jsme příliš vážní a v pracovním režimu příliš mnoho času, bez hravosti a humoru, vytváří to nerovnováhu, která zavírá srdce. Musíme přehodnotit závazky vůči všem, všechna očekávání a pracovní povinnosti, abychom snížili stres a snažili se odstranit všechny oblasti, kde povinnosti nebo negativní interakce nepodporují přirozenější tok v našem životě.

Emocionální léčení je možné, jakmile dosáhneme vyšší úrovně sebeuvědomění, které je výsledkem obětavého sebezpytování. Proces uvědomování si emocionálních spouští a získávání skutečné příčiny emocionální bolesti je prováděn prostřednictvím sebepozorování a zvýšeného sebeuvědomění. Prostřednictvím oddaného pozorování sebe samého a postupného rozeznávání těchto funkčních aspektů mysli může člověk dosáhnout přímé zkušenosti. Vědomí je místo, kde se spojuje mysl - to, co tvoří všechny naše myšlenky, emoce a zážitky, které nás vedou životem. Prostřednictvím pozorování a sebezkoumání si uvědomujeme obsah našich psychologických a emocionálních vzorců chování.

Když jsme v energetické rovnováze sami se sebou, jsme v rovnováze s naším duchovním Já, naším srdcem a přestáváme mít velké osobní zmatky nebo utrpení. To je cesta, jak se stát zdravější a mírumilovnější. Během posledních 8 let opravuji sama sebe, své tělo a to vyžaduje znalosti uplatňované v praxi, spoustu, spoustu sebelásky, pozorování, hledání, zkoumání a píle.

Chtěla bych poděkovat mé malé skupině - vám, kteří uplatňujete zákon reciprocity ve svém srdci a pravidelně mě podporujete. Vaše podpora pro mě znamená hodně, protože jsem v neustálé oddanosti novému cyklu Stvoření. Většinu svého času jsem v neustálé službě a mým záměrem je spoluvytvářet s co nejvíce lidmi, kteří také chápou zákon dávání a přijímání, za účelem tvořit novou životní realitu.  Proto vás, kteří mě podporujete pravidelně, chci povzbudit, abyste mi o sobě napsali, co milujete, co tvoříte, co vám přináší nadšení, abychom se více poznali při společném tvoření. Vytváření skupiny je důležité, aby se nikdo necítil osamocen a nikdo se “neztratil”. 

Mnoho milující Lásky z mého srdce! Je to velký dar sdílet tuto cestu společně.

V Božské Lásce, Světla a Službě

Gloria MagentaJá Jsem Strážce Universální Matice.
Já Jsem Bůh, svobodný a svrchovaný.